Kurzy

Gamifikácia vo fundraisingu

Chcete svojich darcov motivovať a viac vtiahnuť do podpory vašej organizácie? Vyskúšajte hravý prístup "gamification" aj vo vašich vzťahoch so sympatizantmi a darcami. Tréning je nadstavbou kurzu "Gamification"

Pri tejto nadstavbe tréningu Gamification sa účastníci oboznámia s uplatnením herných princípov vo fundraisingu, pri budovaní vzťahov s darcami a posilňovaní značky neziskovej organizácie.

Na kurze sa oboznámite s používaním prvkov hier na konkrétnych príkladoch fundraisingu na Slovensku a v zahraničí, uskutočníte rýchlu analýzu fundraisingu vašej organizácie s cieľom posúdiť možné uplatnenie gamifikácie a vyskúšate si navrhnúť konkrétne úpravy.

V tréningu budú využité vizuálne ukážky, prvky konzultácie a konštruktívna spätná väzba.


TEST O GAMIFIKÁCII PRE ZVEDAVÝCH:

Môže byť zábava vážna a hravosť zmysluplná?
Total Score
Áno, je to tak!
Nie celkom.

TRÉNERI KURZU

 • Peter Guštafík

  Tréner, facilitátor

  tel.: +421 2 5292 5016
  mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  životopis: Gustafik_CV_SK.pdf

  Životopis

  Ako facilitátor a tréner sa venuje vzdelávaniu v neziskových organizáciách, verejných inštitúciách a firmách v témach ako fundraising, gamifikácia, rozhodovanie na základe dát, či vyjednávanie.

  Facilitačne spoluviedol vzdelávanie pre British Council na Slovensku v troch medzinárodných programoch Intercultural Navigators, Active Citizens and Empowering European Citizens.

  Vyštudoval matematiku na Cornell University v USA, absolvoval Dlhodobé vzdelávanie konzultantov pre tretí sektor a je spoluautorom publikácií Fundraising bez hraníc, Čítanka pre pokročilé neziskové organizácie, Neziskovky a zisk, Príručka podnikania pre neziskové organizácie.