Kurzy

Gamifikácia - uplatňovanie herných princípov na zvýšenie motivácie

9.00 – 17.00

Miesto konania:
PDCS, o.z.
Štúrova 13, Bratislava
Google maps

60 €

Cena zahŕňa občerstvenie
a tréningové materiály.

Záujem o kurz

 

Objednávka poukazu

 

Máte záujem o viac informácií?
Tel: 02 / 5292 5016
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Kurz otvoríme podľa záujmu.

 

 

Hrávate hry? Takmer určite áno, záleží len na tom, aké... Skúšate hravý prístup aj pri vážnych témach, či serióznej práci? 
Je to motivujúce a prináša to výsledky. Nielen jednotlivcom, ale aj organizáciám.

V tréningu Gamifikácia sa dozviete, aké herné princípy zaberajú aj v pracovnom či vzdelávacom kontexte, ako sa tvorí dizajn „gamifikovaných“ systémov a aj to, akým chybám sa pritom vyhnúť.

Po skončení tréningu budete poznať mechanické aj dynamické prvky gamifikácie, spôsob kombinovania vnútornej a vonkajšej motivácie, budete rozlišovať rôzne druhy „zábavy“ a najmä si vyskúšate zapracovať gamifikáciu do vlastného kontextu, aj na základe úspešných domácich a zahraničných príkladov.

V tréningu budú využité diskusné metódy a zážitkové postupy. Nové poznatky získate aj prostredníctvom krátkych prezentácií a videa s ukážkami. Účastníci získajú elektronické materiály k téme (vo formáte PDF) a odkazy na videá. 

O uplatnení gamifikácie si prečítate aj v blogu Gamifikácia vo vzdelávaní: čo to je, ako na ňu, a prečo o ňu usilovať?.

 

"Kurz ma veľmi obohatil, páčilo sa mi nastavenie trénera, že ho zaujímali naše otázky a podnety a reagoval na ne." Alexandra Palkovič, účastníčka kurzu Gamifikácia

 

Odkazy na ďalšie materiály pre prihlásených účastníkov tréningu:

Na získanie prístupu prosím zadajte kód, ktorý ste dostali po skončení kurzu.

TRÉNERI KURZU

 • Peter Guštafík

  Tréner, facilitátor

  tel.: +421 2 5292 5016
  mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  životopis: Gustafik_CV_SK.pdf

  Životopis

  Ako facilitátor a tréner sa venuje vzdelávaniu v neziskových organizáciách, verejných inštitúciách a firmách v témach ako fundraising, gamifikácia, rozhodovanie na základe dát, či vyjednávanie.

  Facilitačne spoluviedol vzdelávanie pre British Council na Slovensku v troch medzinárodných programoch Intercultural Navigators, Active Citizens and Empowering European Citizens.

  Vyštudoval matematiku na Cornell University v USA, absolvoval Dlhodobé vzdelávanie konzultantov pre tretí sektor a je spoluautorom publikácií Fundraising bez hraníc, Čítanka pre pokročilé neziskové organizácie, Neziskovky a zisk, Príručka podnikania pre neziskové organizácie.