• 1
 • 2
 • 3
 • 4

Looking for an Evaluator

Výzva, 29.1.2018

Request for Formative Evaluation of the European Network for Nonviolence and Dialogue Programme: We invite you to submit a proposal for conducting formative evaluation of our programme with the deadline of receiving the offers by 15th of February 2018.

Please download the call here.  

 

 

 

Technológia lži

Blog, 8.2.2018

Aj lož ide s dobou. Vďaka technologickému pokroku sa dnes klame inak, ako sa klamalo pred dvadsiatimi či sto rokmi. Lož k nám prichádza celkom novými kanálmi a potrebujeme aj nový typ protilátok, aby sme sa jej vedeli ubrániť. V tomto blogu vám chcem ukázať niekoľko príkladov toho, ako sa remeslo klamania v súčasnosti mení.

Čítaj ďalej...

Skutočná hodnota smartfónu

Blog, 8.2.2018

 

Moderná doba. Ľudia sa neustále naháňajú, stresujú, pracujú v jednom kuse a chcú všetko hneď vybaviť. Preto potrebujú byť online. Online v aute, autobuse, lietadle, električke, doma, či v práci... Každý určite videl davy stoviek až tisícov ľudí stojacich pred obchodnými domami a čakajúcich na začiatok predaja najnovšieho modelu "ajfónu". Nemyslím si však, že niektorý z týchto ľudí či mojich kamarátov sa niekedy zamyslel nad skutočnou hodnotou daného modelu, ktorý bežný človek kupuje za niekoľko stoviek eur. 

Čítaj ďalej...

 

OTVORENÉ KURZY

 • Keď samospráva komunikuje 21.2.201885 € +


  Nora Remiarova

  Nora Gubková

  Trénerky kurzu

  Informovanie a komunikácia nie je to isté, o to viac to platí v samospráve. Náš kurz je určený pre zamestnancov miestnych úradov, ktorí prichádzajú do styku s verejnosťou či médiami, prípadných kandidátov na volené funkcie v budúcoročných komunálnych voľbách, ale aj pre aktivistov z radov občanov.  

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Facilitácia - vedenie stretnutí I. 22.-23.2.2018 200 € +

  Karolína Miková
  Dušan Ondrušek

  Tréneri kurzu

   

  Potrebujete  vo  svojej  práci  pripravovať  a  viesť  pracovné  stretnutia  napr.  projektového  tímu,  pracovné  porady, workshopy,  či  odborné  konferencie?  Náš  kurz  vám  poskytne  vedomosti  potrebné  na  plánovanie  a prípravu efektívneho stretnutia a pomôže Vám získať zručnosti facilitovania a moderovania skupín.

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Negociácia - efektívne postupy vyjednávania 13.-14.3.2018140€ +


  Peter Guštafík

   

   

   

  Dušan Ondrušek

  Tréneri kurzu

  Kurz je obsadený. 

  Cieľom kurzu je pripraviť absolventov na vyjednávanie v rôznorodých kontextoch, ale aj pripraviť sa na náročné situácie vyjednávania v časovom strese a na používanie manipulácie a nekorektných postupov zo strany partnerov.

  | Záujem o kurz

  Zobraziť viac
 • Time manažment inak 15.3.201870 € +

  Katarína Pázmány
  Trénerka kurzu

  Kurz je obsadený. 

  Tradičné tréningy time managementu väčšinou bývajú zamerané dosť technokraticky: Ako urobiť ešte viac za ešte menej času? Ako vypátrať a odstrániť „zabíjače času“ ako zostavovať „to-do-listy“, ako zvládať dvojnásobok mailov a ako kontrolovať samého seba ešte viac? Ako odhaliť ktoré úlohy sú v schéme ABCD najdôležitejšie a najakútnejšie a ako sa donútiť k výkonu, výsledkom, efektivite?

  Nazdávame sa, že problém s prácou, časom a najmä osobnou spokojnosťou stojí aj inak.

  | Záujem o kurz

  Zobraziť viac
 • Práca so stresom a traumou 17.-18.3.2018 (víkendový kurz) 140 € +


  Lenka Zoey Juríčeková

  Trénerka kurzu

  Na kurze je voľné 1 miesto. 

  Všetci sme už raz určite vyslovili vetu: “Som v strese!“ Väčšina už určite mala pocit, že stresu v práci, osobnom živote alebo aj stresu z neočakávaných náročných situácií sa hromadí priveľa. Niektorí sme sa dokonca mohli pristihnúť ako si hovoríme: “Tak toto už nezvládnem. Už nikdy nebude nič tak ako predtým.“ Ste jedným z ľudí popísaných vyššie? Alebo s tými, ktorí sú vystavení nadmernému stresu a udalostiam s traumatizujúcim potenciálom pracujete? Vediete tím a potrebujete, aby v ňom vládla duševná pohoda, napriek časom krízy? V kurze „Práca so záťažou, stresom a traumou“ sa naučíme, ako efektívne pracovať so stresom u seba, ale aj ako podporovať jeho zvládanie a odolnosť u iných.  

  | Objednať

  Zobraziť viac

+Zobraziť všetky kurzy

 • 1

Keď sa povie PDCS, predstavím si konkrétnych ľudí, ktorí ma inšpirovali k mnohým pozitívnym veciam… Keď sa povie dobrý tréning, predstavím si PDCS.”

Patrik Krebs, Divadlo bez domova