• 1
 • 2
 • 3
 • 4

NOVINKY od PDCS?

8.6.2018

Obrázok: Fox Studios via Vox

Zaujímate sa o vzdelávanie PDCS? O naše semináre, či vzdelávacie olovranty? Páčia sa Vám akcie ako Čítajme spolu alebo tohtoročná konferencia Face To Face? Aj my v PDCS sa snažíme, aby sme informácie posielali len tým, ktorí o ne majú skutočný záujem. Ak chcete byť súčasťou diania v PDCS, ponúkame Vám možnosť zasielania noviniek o akciách, ktoré pre Vás radi organizujeme. Ak máte záujem dostávať od nás novinky aj mailom (1 až 2 mesačne), môžete tak urobiť vyplnením formulára, v ktorom stačí označiť, aké informácie chcete dostávať. 

FORMULÁR

 

 

 

Ignorancia, ktorú nevyperieš

Blog, 10.5.2018

Prečo by sme v hodnotení informácií, ktoré k nám prichádzajú z médií, internetu, či klebetnými kanálmi, nemali podliehať tomu, čo nám diktujú naše „staré“, evolúciou vyvinuté mechanizmy v emočnom hodnotení? Čo funguje vo veku radikálnej ignorancie?  

Čítaj ďalej...

Spustili sme podpisovanie manifesta

 25.4.2018

 

I PLEDGE TO LISTEN TO PEOPLE BEFORE JUDGING THEM. Why should you join us? Each of us should peep out of our own social bubbles from time to time. Let´s have a look to our neigbour and see a nice person, not just a voter of opposite political party. Let´s talk to our family member who thinks differently than we do. Let´s admitt that by non-talking we just make conflicts bigger. 

Read more at https://ennd.eu/manifesto...

 

 

 

OTVORENÉ KURZY

 • Tréning trénerov I. (Participatívne postupy vo vzdelávaní dospelých - akreditovaný vzdelávací program) 20.-21.9.2018 200 € +


  Dušan Ondrušek

  Tréner kurzu

  Ak občas učíte dospelých a chcete lepšie používať participatívne metódy, potom je tento vzdelávací program určený práve Vám. Pomôže Vám načerpať nevyhnutné teoretické vedomosti, ale najmä osvojiť a vyskúšať si tréningové zručnosti. Naučíte sa využívať rôznorodé metódy tréningu, pracovať so skupinovou dynamikou, či zvládať náročné situácie v skupine. Vzdelávací program je akreditovaný.

  Zobraziť viac
 • Ako vystupovať presvedčivo (prezentácia pred kamerou, mikrofónom, ľuďmi) 25.-26.9.2018 130 € +


  Marie Stracenská

  Trénerka kurzu

  Ako udržať pozornosť publika? Ako prezentovať seba, organizáciu, produkt...? Chcete zaujať, jasne vysvetliť, o čo vám ide, presvedčiť publikum o svojich nápadoch? Bojíte sa trémy, množstva neznámych ľudí, témy, neočakávaných otázok, časového stresu, kamery, zmeny významu toho, čo hovoríte, reakcií vo vystúpení?

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Leadership 2.0 4.-5.10.2018 140 € +

  Dušan Ondrušek

  Tréneri kurzu

  Môže byť aj hĺbavý introvert s nevýrazným hlasom dobrým lídrom? Vyjasníme si, ako sa posledné roky mení predstava o ideálnom lídrovi - čo je tranzičné a transformačné vedenie  „followership“, transakčné a transformačné vedenie, v čom spočíva facilitatívny a situačný leadership? Čo funguje vo vedení ľudí z generácie X, generácie Y a generácie Z? Opíšeme dobré príklady efektívnej stratégie vo vedení ľudí.

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Komunikácia v konflikte 11.-12.10.2018180 € +

  Dušan Ondrušek - senior tréner
  Juraj Havlík - junior tréner

  Tréneri kurzu

  Kurz je určený pre ľudí, ktorí sa ocitajú v náročných situáciách konfliktnej komunikácie na úrovni jednotlivcov alebo skupín, alebo potrebujú nadobudnúť zručnosti ako intervenovať vo fáze možnej eskalácie konfliktu.

  Prostredníctvom videí aj vlastnej praxe si ukážeme a vyskúšame ako komunikovať s agresorom a partnerom, ktorý sa snaží uplatňovať mocenskú prevahu; s psychopatmi a hraničnými osobnosťami, ktoré uplatňujú manipuláciu alebo emočné vydieranie; s ľuďmi, ktorých príliš zjednodušený pohľad na problémy opakovane vedie ich do sporov; s ľuďmi iného hodnotového sveta a životných štýlov, ktorých nepoznáme a nerozumieme si.  

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Time manažment inak 16.10.201870 € +

  Miroslava Žilinská
  Dušan Ondrušek

  Tréneri kurzu

   

  Stali ste sa otrokom svojho kalendára, “to-do listov” s nekonečným zoznamom úloh? Možno sa v čase strácate, možno ste už skúšali do svojho organizovania vniesť rôzne metódy time managmentu. A výsledok? Namiesto toho, aby ste spravili viac za menej času, robíte ešte viac za ešte viac času. Ako si teda zorganizovať čas a pri tom čas nestratiť?

  | Objednať

  Zobraziť viac

+Zobraziť všetky kurzy

 • 1

Keď sa povie PDCS, predstavím si konkrétnych ľudí, ktorí ma inšpirovali k mnohým pozitívnym veciam… Keď sa povie dobrý tréning, predstavím si PDCS.”

Patrik Krebs, Divadlo bez domova